Blog poświęcony aktywności fizycznej
Uncategorized

Jak sildenafil wpływa na potencję?

Jak sildenafil wpływa na potencję?

Sildenafil jest efektywnym i bezpiecznymi lekiem przeznaczonym przez mężczyzn cierpiących z powodu zaburzeń erekcji. Skuteczność tego leku powoduje, że coraz więcej osób sięga po ten produkt w nadziei na pozbycie się niedomagań w sferze swojego życia seksualnego. Kamagra jest lekiem wyprodukowanym na bazie tej substancji i służy mężczyznom do walki z zaburzeniami potencji.

Jak sildenafil wpływa na potencję?

Eksperci w zakresie medycyny i środków na impotencję, zgodnie twierdzą, że wykrycie właściwości sildenafilu potwierdza tezę, o pozytywnym wpływie obserwacji na rozwój w medycynie. W trakcie przeprowadzanych badań tego środka farmakologicznego, który miał być antidotum na dusznicę bolesną odkryto jego słabą zdolność leczniczą tego schorzenia. Jednak ujawniała się inna ważna funkcja, jaką ten środek może spełniać. A mianowicie pojawiły się doniesienia, że wielu mężczyzn przyjmujących ten preparat odczuło poprawę funkcji erekcji. Takie spostrzeżenie doprowadziło do zbadania możliwości zastosowania tej substancji w leczeniu zaburzeń erekcji.

Dalsze analizy nad rolą tlenku azotu w zapewnieniu prawidłowego stanu układu sercowo-naczyniowego, potwierdziło tezę, że sildenafil spełnia pokładane w nim nadzieje odnośnie usuwania zaburzeń erekcji. Eksperci wykazali, że ten typ enzymu dominuje w tkance jamistej, co zapewnia zadowalające działanie leku. Należy zauważyć, że badania te pozwoliły również na znaczne poszerzenie wiedzy na temat mechanizmu wzwodu i jego nieprawidłowości prowadzących do zaburzeń erekcji.

Bezpieczne lecznicze dawki sildenafiu

Pojawienie się syldenafilu miało wielki wpływ na badania kliniczne w dziedzinie medycyny seksualnej. Uznano, że początkowa dawka tej substancji powinna zaczynać się od 50 mg, a następnie zmieniając dawkę, czyli zmniejszając ją do 25 mg lub zwiększając do 100 mg, w zależności od efektu i odbioru leku przez danego mężczyznę.

Przyjęto, że syldenafil, powinien być przyjmowany 1 raz dziennie, 1 godzinę przed planowanym stosunkiem płciowym. Działanie leku rozpoczyna się 40-60 minut po zażyciu i utrzymuje się przez 3-5 godzin. Każdy użytkownik tego leku musi wiedzieć, że przyjmowanie syldenafilu nie spowoduje pojawienie się erekcji, jeżeli nie zadziała stymulacja seksualna, która jest niezbędna do zadziałania tej substancji.

Zaburzenia potencji w poszczególnych kategoriach schorzeń

Nadciśnienie tętnicze

Nadciśnienie tętnicze może przyczynić się do wystąpienia zaburzeń erekcji. Stwierdzono, że syldenafil wywołuje efekt przeciwnadciśnieniowy, i okazało się, że jest on bezpieczny dla mężczyzn z nadciśnieniem tętniczym. Dotyczyło to zarówno osób leczonych na to schorzenie jak i tych, którzy nie przyjmowali leków stabilizujących ciśnienie tętnicze. Skuteczność syldenafilu u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym jest wysoka.

Palenie papierosów

Jednym z podstawowych czynników ryzyka pojawienia się zaburzeń potencji jest palenie papierosów. Okazało się, że mężczyźni palacze stosujący syldenafil osiągali tak samo dobre efekty lecznicze jak mężczyźni nie zażywający nikotyny. Poprawa potencji wynosiła od 74 do 80% przy regularnym przyjmowaniu leku.

Depresja oraz choroby neurologiczne

Coraz więcej badań przeprowadzanych jest odnośnie depresji i zaburzeń erekcji, które ona wywołuje. Zaburzenia potencji związane są z czynnikiem sercowo-naczyniowym. Osiągnięty efekt badań jest nadzieją dla osób borykających się z tą chorobą. Stwierdzono, że, przyjmowanie syldenafilu wpłynęło pozytywnie na leczenie zaburzeń erekcji u mężczyzn chorujących na depresję.

Jednak nie była to jedyna dobra wiadomość, uznano, że, wskutek zażywania tej substancji następowało zmniejszenie nasilenia objawów depresyjnych. Mężczyźni z takimi schorzeniami jak: choroba Parkinsona, uszkodzenia rdzenia kręgowego i stwardnienie rozsiane osiągają także pozytywne efekty lecznicze w zaburzeniach erekcji.

Cukrzyca

Badania przeprowadzone wśród mężczyzn chorujących na cukrzycę i zaburzenia erekcji stosujący syldenafil przyniosły dobre wyniki. Brak powikłań cukrzycy dawało lepsze rezultaty. Dodatkowo wykazano, że przyjmowanie tej substancji zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę typu II.

Podsumowanie

Aktywna substancja syldenafil przyczynia się do usuwania zaburzeń erekcji u mężczyzn w różnym wieku i z różnymi schorzeniami. Efektywność działania leku jest długotrwała. Wszystkie badania potwierdziły wpływ substancji na żylny przepływ krwi w penisie, powodując silny wzwód utrzymujący się odpowiednio długo, aby mężczyzna mógł odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny. Syldenafil jest bezpiecznym lekiem dającym szybki efekt terapeutyczny nie powodując uzależnienia. Mężczyzna zażywający lek Kamagra oparty na tej substancji nie będzie już obawiał się zawiedzenia oczekiwań partnerki.

Źródło informacji https://www.aptekakamagra.pl/

Post Comment